درباره نشریه

عنوان

پژوهش در نشخوارکنندگان

 شاپای چاپی

23454253

شاپای الکترونیکی

23454261

وب سایت

https://ejrr.gau.ac.ir/

پست الکترونیکی

ejrr@gau.ac.ir

زبان مقالات

فارسی- انگلیسی

دوره انتشار

فصلنامه

ناشر

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

سردبیر

دکتر تقی قورچی

وضعیت

فعال

درباره نشریه

نشریه  نشخوارکنندگان یک نشریه بسیار تخصصی در زمینه نشخوارکنندگان است حیوانات و آماده پذیرش مقالات علمی در موضوعات زیر می باشد. تغذیه نشخوارکنندگان پرورش نشخوارکنندگان موضوعات مرتبط با اصلاح نژاد نشخوارکنندگان فیزیولوژی نشخوارکنندگان مدیریت نشخوارکنندگان این مجله مقالات پژوهشی، نقد و بررسی مقالات و کتب در زمینه نشخوارکنندگان و علوم مرتبط می پذیرد. مقاله‌ای که متن کامل آن قبلاً در هیچ مجله یا نشریه‌ای منتشر نشده باشد و همچنین برای چاپ در مجلات دیگر پذیرفته می‌شود. این مجله مقالات پژوهشی، نقد و بررسی مقالات و کتاب ها را می پذیرد در زمینه نشخوارکنندگان و علوم وابسته. مقاله‌ای که متن کامل آن قبلاً در هیچ مجله یا نشریه‌ای منتشر نشده باشد و همچنین برای چاپ در مجلات دیگر پذیرفته می‌شود.

پروانه انتشار

برای مشاهده پروانه انتشار کلیک نمایید.

هزینه دریافتی

داوری اولیه: 100 هزار تومان

پذیرش:  150 هزار تومان

اخلاق نشر

 از قوانین اخلاق نشر (COPE) پیروی می کند.

شیوه داوری

 دو سر کور

آرشیو مقالات در وب سایت نشریه

https://ejrr.gau.ac.ir/

آرشیو مقالات در ISC

https://ecc.isc.ac/showJournal/25511

نوع مجوز

License CC BY-NC 4.0

روش ماخذ نویسی

APA

شناساگر مقالات

DOI & DOR

سیستم مشابهت یابی

 https://hamyab.sinaweb.net

نشانی نشریه

 استان گلستان -گرگان -میدان بسیج - دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی - دفتر نشریات.

اطلاعات تماس

32430522-(017)98+

 

تاریخچه انتشار
نشریه پژوهش در نشخوارکنندگان از سال 1392 به صورت فصلی توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان منتشر می شود.

 

  سرقت ادبی برای مقاله

  به اطلاع می رساند طبق آیین نامه مجلات علمی مصوب 1398/02/02 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به منظور حمایت از حقوق و مالکیت معنوی محققان و نویسندگان مقالات علمی و جلوگیری از انتشار مقالات تکراری، از این تاریخ انتشار از نرم افزار یاب مشابه (https://hamyab.sinaweb.net/) استفاده می کند.

 

* نویسندگان کپی رایت و حقوق کامل انتشار را بدون محدودیت حفظ می کنند.
* خدمات نگهداری طولانی مدت (آرشیو) در جدول فوق آمده است.
 

هزینه ها

امکان پرداخت آنلاین از طریق شبکه شتاب در داخل سایت نشریه فعال است.

 

دسترسی باز

تمامی مقالات نشریه  دارای دسترسی آزاد هستند. دسترسی آزاد عملی است برای ارائه دسترسی آنلاین رایگان و بدون محدودیت .  ما مفتخریم که گزینه های انتشار انعطاف پذیری را برای محققان ایرانی و بین المللی که مایلند پژوهش های خود را به صورت دسترسی آزاد در دسترس قرار دهند، ارائه می دهیم. مجله پژوهش در نشخوارکنندگان از شرایط مشخص شده توسط Creative Common's Attribution (CC-BY-NC) پیروی می کند تا اصطلاحات استاندارد برای دسترسی آزاد باشد.

نشریه پژوهش در نشخوارکنندگان یک مجله با دسترسی آزاد است، به این معنی که تمامی مطالب مجله به صورت رایگان در اختیار کاربران و مؤسسات آنها قرار دارد و کاربران مجاز به دانلود، کپی، توزیع، چاپ، جستجو و یا پیوند به متون هستند. 

 

مجوز حق چاپ

اگر یک نسخه خطی حاوی هر گونه تصویر یا متنی است که قبلاً منتشر شده است، مسئولیت  به عهده نویسنده مسئول مقاله است. نویسندگان ملزم به تهیه و ارسال مجوزهای کتبی اصلی برای کلیه مطالب دارای حق چاپ استفاده شده در دست نوشته های خود هستند.

نویسندگان مقالات منتشر شده در مجله حق چاپ مقاله خود را حفظ می کنند، به جز تصاویر شخص ثالث و سایر مطالب اضافه شده توسط مجله، که توسط صاحبان مربوطه محفوظ است. بنابراین، نویسندگان در انتشار و بازنشر مقالات خود آزادند، مشروط بر اینکه نشریه اصلی به طور کامل اعتبار داشته باشد و هر گونه الزامات صاحبان حق چاپ شخص ثالث برآورده شود. همچنین خوانندگان می توانند با رعایت شرایط استناد، مقالات را دانلود و ارسال کنند.

نشریه پژوهش در نشخوارکنندگان از اصول کپی رایت پیروی می کند. 

 

اختیار-غیرتجاری 4.0 بین‌المللی (CC BY-NC 4.0)

اطلاعات بیشتر در وب سایت https://creativecommons.org/licenses/by-nc/4.0/deed.fa

 

مشابهت یاب

به منظور جلوگیری از سرقت علمی، نشریه پژوهش در نشخوارکنندگان به مقایسه متون فارسی با استفاده از سامانه مشابه متن یاب علمی همیاب می پردازد. کلیه مقالات قبل از ارسال به داور با هم مقایسه می شوند و در صورتی که درصد شباهت بیش از 20 درصد باشد مقاله از روند بررسی حذف می شود.

 

بیانیه حریم خصوصی

اسامی و آدرس‌های ایمیل وارد شده در سایت نشریه منحصراً برای اهداف نشریه استفاده می‌شود و برای سایر بخش‌ها قابل دسترسی نبوده و در دسترس هیچ شخص یا سازمان دیگری نخواهد بود.

 

سیاست های حفظ دیجیتال مقالات

آرشیو وب سایت نشریه

تمامی مطالب الکترونیکی (وب سایت، مقالات و ...) به دو صورت بایگانی می شوند: نسخه PDF تمامی مقالات به صورت آنلاین و در وب سایت مجله در دسترس خوانندگان قرار می گیرد. در حالی که یک کپی از همان محتوا در سرور دیگری به عنوان پشتیبان نگهداری می شود. در صورت بروز مشکل در وب سایت مجله و از بین رفتن اطلاعات مقالات، هر یک از مقالات در کمتر از 24 تا 36 ساعت به صورت آنلاین از سرور پشتیبان در وب سایت مجله منتشر می شود.

 

نمایه سازی پایگاه های داده

اطلاعات اصلی و چکیده مقالات منتشر شده در نشریه پژوهش در نشخوارکنندگان در چندین پایگاه نمایه شده است. همچنین علاوه بر اطلاعات اصلی، نسخه PDF کلیه مقالات در «پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)» و همچنین «سامانه مجلات علمی ایران» آرشیو شده است.

 

آرشیو شخصی

همه نویسندگان می توانند مقالات خود را بلافاصله پس از انتشار در وب سایت مجله، در سیستم شخصی خود یا در وب سایت مؤسسه خود بایگانی کنند.