درباره نشریه

 

عنوان

پژوهش در نشخوارکنندگان

 شاپای چاپی

23454253

شاپای الکترونیکی

23454261

وب سایت

https://ejrr.gau.ac.ir/

پست الکترونیکی

ejrr@gau.ac.ir

زبان مقالات

فارسی- انگلیسی

دوره انتشار

فصلنامه

ناشر

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

سردبیر

دکتر تقی قورچی

وضعیت

فعال

پروانه انتشار

برای مشاهده پروانه انتشار کلیک نمایید.

هزینه دریافتی

داوری اولیه: 50 هزار تومان

پذیرش: مقالات کامل 100 هزار تومان

 گزارش کوتاه 50 هزار تومان

اخلاق نشر

 از قوانین اخلاق نشر (COPE) پیروی می کند.

شیوه داوری

 دو سر کور

نوع مجوز

License CC BY-NC 4.0

روش ماخذ نویسی

APA

شناساگر مقالات

DOI & DOR

سیستم مشابهت یابی

 https://hamyab.sinaweb.net

نشانی نشریه

ایران، گرگان، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، دفتر نشریات دانشگاه

اطلاعات تماس

32430522-(017)98+

تاریخچه نشریه

نشریه علمی پژوهش در نشخوارکنندگان از  سال 1392 به‌صورت فصلنامه توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان راه‌اندازی شد . این نشریه یک نشریه کاملا تخصصی در زمینه دام های نشخوارکننده می باشد و آماده پذیرش مقالات علمی در زمینه موضوعات زیر می باشد.

تغذیه نشخوارکنندگان

اصلاح نژاد دامهای نشخوارکننده

موضوعات مرتبط با پرورش انواع دامهای نشخوارکننده

فیزیولوژی نشخوارکنندگان

مدیریت واحدهای پرورش دامهای نشخوارکننده

این مجله مقالات تحقیقی، مروری و نقد بررسی مقاله و کتاب در زمینه‌های دام های نشخوارکننده و علوم وابسته به آن را می‌پذیرد. مقاله‌ای برای چاپ پذیرفته خواهد شد که متن کامل آن قبلاً در هیچ مجله یا نشریه‌ای منتشر و نیز برای چاپ به سایر مجلات ارائه نگردیده باشد..

 

هزینه‌ها

هزینه چاپ مقاله در این نشریه 2500000 ریال می باشد که مبلغ یک میلیون ریال آن هزینه داوری است که در مرحله ارسال مقاله  باید واریز شود. در صورت پذیرش نهایی مقاله نیز یک میلیون و پانصد هزار ریال جهت چاپ مقاله باید واریز شود.

شماره حساب نزد بانک مرکزی: 4001108403019781

شماره شبا:  270100004001108403019781 

  شناسه واریز : 392108478126500000301070060010 نزد بانک مرکزی به نام تمرکز درآمد دانشگاه.

 

سیاست دسترسی آزاد

 نشریه علمی پژوهش در نشخوارکنندگان، یک نشریه با دسترسی آزاد است بدین معنی که تمام محتوای نشریه به‌صورت رایگان در اختیار کاربران و موسسات آن‌ها قرار دارد و کاربران مجاز به دانلود، کپی، توزیع، چاپ، جستجو یا پیوند به متون کامل مقالات در این نشریه بدون اجازه قبلی از ناشر یا نویسنده هستند.

 

مجوز کپی رایت

اگر یک نسخه خطی حاوی هر تصویر یا متن قبلی منتشر شده باشد ، مسئولیت اخذ مجوز از دارندگان حق چاپ به عهده نویسنده است. نویسنده موظف است نامه های اصلی اجازه کتبی را برای کلیه مطالب دارای حق چاپ که در نسخه های خطی خود استفاده می شود ، تهیه و ارسال کند.

نویسندگان مقالات منتشر شده در ژورنال حق چاپ مقاله خود را حفظ می کنند ، به جز تصاویر شخص ثالث و سایر مطالب اضافه شده توسط ژورنال ، که مشمول حق چاپ توسط صاحبان مربوطه می شوند. بنابراین ، نویسندگان در انتشار و انتشار مجدد مقالات خود آزاد هستند ، مشروط بر این که نشریه اصلی به طور کامل ذکر شود و هرگونه نیاز مالکان حق چاپ شخص ثالث باشد. همچنین خوانندگان در بارگیری و ارسال مقالات با رعایت شرایط نقل قول آزاد هستند.

نشریه علمی پژوهش در نشخوارکنندگان از اصول کپی رایت تبعیت می کند. این متن ترجمه فارسی سایت می باشد.

اختیار-غیرتجاری 4.0 بین‌المللی (CC BY-NC 4.0)

 

شما اجازه دارید:

اشتراک بگذارید — نسخه‌برداری کنید و توزیع کنید مواد در هر رسانه یا قالب را مطابقت دهید — ترکیب کنید، تغییر دهید، و بر اسا مواد بسازید. پروانه‌دهنده نمی‌تواند این آزادی‌ها را تا زمانی که شما از شرایط پروانه پیروی می‌کنید لغو کند.

 

تحت این شرایط:

تخصیص — شما باید اعتبار مناسب ببخشید، یک پیوند به پروانه ارائه کنید، و اگر تغییری صورت گرفته‌است به آن اشاره کنید. شما می‌توانید این کار را به هر شیوه معقول انجام دهید، اما نه به هر روش که نشان دهد پروانه‌دهنده شما یا استفاده‌تان را تأیید می‌کند.

غیر تجاری — شما نمی‌توانید از این مواد برای اهداف تجاری استفاده کنید.

هیچ محدودیت اضافه‌ای — شما نمی‌توانید شرایط قانونی یا اقدامات فنی که به طور قانونی دیگران را از انجام هر کار اجازه‌های پروانه محدود می‌کند اعمال کنید.

 

آگاهی‌ها:

شما نباید از این پروانه برای عناصر مواد در مالکیت عمومی یا جایی که استفاده‌تان با استثنا یا محدودیت  قابل اجرا مجاز است پیروی کنید.

هیچ ضمانتی داده نمی‌شود. این پروانه نمی‌تواند همه دسترسی‌های لازم برای استفاده مورد نظرتان را بدهد. برای نمونه، دیگر حقوق مانند حقوق تبلیغات، حفظ حریم خصوصی، یا اخلاق ممکن است چگونگی استفاده‌تان از مواد را محدود کنند.

اطلاعات بیشتر در وب سایت https://creativecommons.org/licenses/by-nc/4.0/deed.fa

 

سیستم مشابهت‌یاب

نشریه علمی پژوهش در نشخوارکنندگان به‌ منظور جلوگیری از سرقت علمی، متن‌های فارسی را با استفاده از سامانه مشابه‌یاب متون علمی همیاب  مشابهت‌یابی می‌کند. همه مقالات قبل از ارسال به داوری مشابهت‌یابی می‌شوند و چنانچه درصد تشابه بیشتر از 20 درصد باشد، مقاله از روند بررسی خارج خواهد شد.

 

بیانیه محرمانگی

نام‌ها و آدرس‌ ایمیل‌های وارد شده در سایت نشریه، منحصراً برای اهداف نشریه استفاده می‌شود و برای قسمت‌های دیگر قابل دسترسی نیست و در دسترس هیچ شخص و یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

 

سیاست‌های حفظ دیجیتال مقالات

آرشیو وب‌سایت نشریه

تمام محتوای الکترونیکی (وب‌سایت، مقالات و ...) به دو روش آرشیو می‌شوند: نسخه پی‌دی‌اف تمام مقالات در وب‌سایت نشریه به‌صورت آنلاین و در دسترس خوانندگان است. در حالی‌که یک کپی از همان محتوا در سرور دیگری به‌عنوان پشتیبان نگهداری می‌شود. درصورت بروز مشکل در وب‌سایت نشریه و از بین رفتن اطلاعات مقالات، هریک از مقالات در فاصله زمانی کمتر از 36-24 ساعت مجددا از سرور پشتیبان، به‌صورت آنلاین در وب‌سایت نشریه منتشر خواهد شد.

پایگاه‌های نمایه‌کننده

اطلاعات اصلی و چکیده مقالات منتشر شده در نشریه علمی پژوهش در نشخوارکنندگان، در چندین پایگاه نمایه‌سازی می‌شوند. همچنین علاوه بر اطلاعات اصلی، نسخه پی‌دی‌اف تمام مقالات، در "پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)" و نیز "سامانه نشریات علمی ایران" آرشیو می‌شود.

بایگانی شخصی

کلیه نویسندگان می‌توانند مقالات خود را بلافاصله پس از انتشار در وب‌سایت نشریه، در سیستم شخصی یا وب‌سایت موسسه خود آرشیو کنند.